HAKKIMIZDA

1982 yılında Tuzla Kimyacılar OSB’deki tesislerimizde başlayan yolculuğumuz, Kimya sektöründeki pazar ve uygulama alanlarındaki 38 yıllık tecrübemizle devam ediyor. Bugün tüm dünyaya yayılan üretim ve hizmet noktalarımız ile müşterilerimize çözümler sunuyoruz.

1982 yılından başlayan polimer emülsiyonları üretimi, başladığımız günden beri, Ar Ge’nin gücünü ve müşteri talepleri odaklı çalışmayı prensip olarak benimsedik.

Yıllık 70,000 ton üretim kapasiteli polimer emülsiyonları İstanbul Tuzla Kimyacılar OSB’deki tesisimizin de üretmekteyiz.  Son teknolojilerle üretmekte olduğumuz markalarımızla 26’den fazla ülkede 550’i aşan müşterinin bildiği ve güvendiği yegane bir markadır.

Matbaa, Ambalaj, Ağaç sektörü, Tekstil ve Yapı kimyasalları sektörünün ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, polimer emülsiyonları müşteriye odaklı üretim yapmaktayız.

Arma Polimer Reçine müşterilerine çeşitli uygulamalara yönelik farklı iş biriminde etkin çözümler sunar:

Müşteri işbirliği ve yakınlığı, inovasyon ve teknolojiye olan bağlılığımız ve çevreye olan duyarlılığımız ile Arma Polimer Reçine firması olarak her daim müşterilerimize değer katmak için çalışıyoruz.

Bugüne kadar gerçekleştirdiklerimiz gelecekte elde edeceğimiz başarıların bir göstergesidir.