KALİTE POLİTİKALARIMIZ

ISO 9001 Kalite Yönetimi

Kalite prensibimiz, ulusal ve uluslararası standartların ve müşteri beklentilerinin de üzerinde ürünleri müşterilerimize sunmaktır.

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemleri

Arma Polimer Reçine olarak, Ar-Ge yatırımlarımızla ve üretmiş olduğumuz çevre dostu ürünlerimizle her zaman çevre ve insan sağlığına duyarlı ve çevreyi koruyucu olduğumuz gibi bundan sonra da ürün ve hizmetlerimizde çevreci özelliğimizi sürdürmek, çevrenin kirlenmesine neden olan unsurları kontrol altına almak, azaltmak ve önlemek hedefindeyiz.

ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizden gelen şikayet ve talepler şeffaf, objektif ve adil bir yaklaşımla, müşterilerimizin tüm bilgileri gizlilik prensibimiz dahilinde korunarak, en kısa zamanda değerlendirilmekte, çözülmekte ve cevaplanmaktadır.

Çözüm sürecimizi, müşterilerimizin zararlarını telafi edebilecek şekilde düzenleyerek, müşteri geri bildirimlerini değerlendirme sürecinde ve diğer tüm faaliyetlerimizde ‘müşteri odaklı’ bir yaklaşım sergilemekteyiz.

OHSAS 18001 İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı

Faaliyet ve hizmetlerimizden kaynaklanabilecek riskler için gerekli aksiyonları belirlemek ve uygulamasını sağlamak, böylelikle ziyaretçilerimizin, tedarikçilerimizin, çevre halkımızın, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın güvenliğini ve sağlığını en üst düzeyde korumak temel ilkemizdir. Sürdürülebilirlik, çevre ve en değerli varlık insan sağlığı ve korunması, yaşam anlayışımızdır.